Pugemak, bir Timtaş Yönetim A.Ş. markasıdır.

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1994 yılında başlayan şirketimiz farklı sektörlerde başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda, ödüllendirme sistemi ile geri dönüşebilir ambalaj atıklarının ya da diğer bir deyişle “çöp sanılan atıkların” nihai tüketici aracılığı ile toplanması ve milli ekonomiye kazandırılması Türkiye’de ve dünyada inovatif bir çözüm olarak öne çıktı.

Biz de sosyal yönü güçlü bir şirket olarak, bilgi ve birikimimizi, yaptığımız AR-GE çalışmaları ile birleştirerek 2014 yılından itibaren geri dönüşüm otomatları geliştiriyor ve üretiyoruz.

Dünyada gelişen geri dönüşüm teknolojilerini de göz önünde bulundurarak, ülkemizdeki geri dönüşüm ve atık bilincini artırmayı hedefliyor ve bu yönde projeler geliştiriyoruz.

Bu projelerden biri de Pugemak. Diğer adıyla HijyenMatik.

Pugemak, geri dönüşebilir atıkların (plastik ve cam şişeler, metal kutular) toplanmasına yardımcı olurken, atılan atıklar karşılığında kişilere ellerini anti bakteriyel jel ya da sprey ile dezenfekte etmelerini sağlayan bir otomattır.

Geri dönüşüm konusunda toplumu bilinçlendirirken, milli ekonomiye de katkı sunulmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda son aylarda tüm dünyada ve ülkemizde de görülen Koronavirüs (Covid-19) gibi bulaşıcı hastalıklar, ne yazık ki birçok kişinin hastalanmasına ve hayatını kaybetmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla hijyen ve kişisel temizlik daha da önemli hale gelmiştir. Özellikle el temizliği, bu hastalığın yayılmasını önlemede en önemli noktayı oluşturmaktadır.

Biz de toplumumuzun el hijyenini sağlayabilmesi amacıyla Pugemak’ı geliştirdik. Bu tür salgınların önlenebileceği bilinciyle, sağlıklı bir toplum hedefine katkıda bulunmak istiyoruz.

Sunduğumuz hizmetleri devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan takım arkadaşlarımızla yürütüyoruz.

Çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakmak ve çevre bilincini küçük yaşlardan itibaren aşılamak için projeler geliştirmeye devam edeceğiz.

http://pugemak.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/pugemaklogo-disi.png
Hakkımızda

Pugemak, geri dönüşebilir atıkların (plastik ve cam şişeler, metal kutular) toplanmasına yardımcı olurken, atılan atıklar karşılığında kişilere ellerini anti bakteriyel jel ya da sprey ile dezenfekte etmelerini sağlayan bir otomattır.

PugemakGenel Merkez
Üniversite Mah. Civan Sok. No:1,
Allure Tower Zemin Kat
Avcılar / İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medyada Pugemak